| anonim_4396 a întrebat:

Hey! pentru cei care joaca barn buddy pe hi5big grin! stiti ca atunci cand furi de la cineva sau uzi plantele etc. apare acolo sus in stanga langa poza un text in care iti multumeste sau ma rog... zice ceva. cum pot schimba acel text pentru ferma mea? help please! :* fundita:X

3 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Buna! Si eu incerc sa fac asta dar cineva mi-a spus ca nu se mai poate, a fost"interzis" de mult timp.La cei care vezi ca scria asa inseamna ca joaca de mult timp Barn Baddy.Doar la facebook mai merge sa scrii asa! Pa-pa! Sper ca te-am ajutat:*

| Akid a răspuns:

Nu se mai poate schimba
se putea inainte cand a aparut prima data barn buddy
acum nu se mai poate ca s`au schimbat anumite lucruri la hi5
adica la barn buddy

| federerdinamo a răspuns:

Buna!:) Si eu ma joc pe barn buddy.

Scz dar nu mai stiu cum se schimba.nu mai gasesc:-? in orice caz intra pe ferma si cauta pe undeva desupra fermei tale:D

http://cocomaaa.hi5.com poate ma bagi si pe mine la prieteni;))