| † Sammy † a întrebat:

Stie cineva cum pot alege la jocul "barn buddy" de pe hi5 raspunsul care apare cand cineva uda plantele sau da cu ierbicid sau insecticid la ferma mea?

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Bai, acum nu mai stiu daca se poate thinking Dar inainte ( atunci cand era versiunea 1, acum e versiunea 2 ), se puteau modifica. Eu atunci le-am pus cum am avut chef dar acum nu mai vad locul unde puteam sa le schimb. Parca scria ceva in partea de sus ( acolo unde zice ferma mea, forum, castiga credite. Cv e genu ca setari sau nu mai stiu cum.

deci nu cred ca se mai poate. fundita totusi?