| pisiccc a întrebat:

Hey prieteni am o problema sad a dat o fata azi in mine si ma invinetit la ochi si trebuie sa ma vad cu prietenu meu ce o sa zica cand ma vede asa? Raspuns urgent dau funda va rogggg sad

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Daca baiatul tine la tine va trece peste aparente... Dar eventual da-te cu fond de ten si corector. Succes sad

3 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Da-te cu crema, cu ceva ca sa iti treca mai repede si cu fond de ten sau corector. Sper ca nu ti-am raspuns prea tarziu sad.

| pisiccc explică (pentru smartlollipop):

Nu... multumesc mult :*

| Reea6 a răspuns:

Date cu fond de ten iar el daca te vede si tine la tine o sa ii para rau de ce ti s-a intamplat si o sa vrea eventual sa discute cu aceea fata. Succes