| fangtasamp a întrebat:

Cum fac sa aflu daca unei fete ii place de mine dati-mi un raspuns cat mai urgent va rogggg!

Răspuns Câştigător
| Gryn a răspuns:

Va cauta sa se afle mereu in preajma ta, sa afle despre viata da personala, va vorbi cu tine diferit fata de ceilalti. Nu iti va respinge atingerile, dar uneori o va face pentru a nu se da de gol. Vezi daca incearca sa te faca gelos...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca atunci cand treci pe langa ea te urmareste cu privire... daca se aranjeaza sau se misca, precipita cannd treci. Daca vorbeste cu prietenele ei despre tine si vezi si tu daca atunci cand treci pe langa ea, prietenele ei incep sa rada sau ceva..sunt multe gesturi de astea

| Voidwithin a răspuns:

Daca o intrebi si spune da atunci ii place de tine.
Alfel nu prea poti sa stii 100%.

| justsummer a răspuns:

Iti vei da seama din atitudinea ei, din viteza cu care iti raspunde si cu care accepta sa iesiti impreuna. Cel mai simplu o intrebi ce parere ar avea daca v-ati saruta.

| eu1234512345 a răspuns:

Fiecare fata reactioneaza alt fel cand ii place un baiat. Daca aveti o prietena comuna vorbeste cu ea.