| Andreeaaaaaaaaaaa a întrebat:

Este un baiat in clasa la mine care chiar nu ma lasa in pace. cum as putea sa ii explic sa nu ma mai enerveze atat? se pare ca e obsedat de mine... si nu vreau sa il parasc ca eu sunt impotriva paratului. revenind la el... l-am si batut si i-am invinetit un ochi dar tot nu ma lasa. vreau un raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Numai spune sa te lese in pace sau fa-ti aici prieteni si spunel la el ca deja ai la el inteleg deci fa gelos pucin sa te lese inpace.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca l-ai batut si l-ai invinetit din dragoste, daca te enerveaza atunci enerveaza-l si tu pe el

| Andreeaaaaaaaaaaa explică (pentru mona):

Nu pot sa il enervez. el nu se enerveazalaughing

| unknownn a răspuns:

Spune-i ca-i urat!

| Încrucişătorul a răspuns:

Ma, sigur nu esti baiat? De cand fetele au chestia asta de a-si pune "boss"?

E genul caruia nu-i poti face nimic. Cum ar spune englezu': "that one cand of friend".

| Andreeaaaaaaaaaaa explică (pentru Încrucişătorul):

Nu nu sunt baiat! laughing imi place numele de BOSS! daca sunt diferita fata de celelalte fete nu inseamna ca sunt baiat!

| Websters a răspuns:

Fa-l gelos.

| ZuzuPlik a răspuns:

Alta varianta nu ai decat sa il spui dirigintei/dirigintelui

| Andreeaaaaaaaaaaa explică:

Nu am cu cine. toti din clasa de la mine sunt niste maimute spurcate.

| Pintu a răspuns:

Ii spui frumos Copile nu vreau sa fiu cu tine si gata lasa-ma in pace si daca nu se astampara te duci si spui la dirigu/diriga ta!