| Arisu a întrebat:

Hey prieteni, va rog mult sa ma ajutati cu o asa zisa probema happy am auzit de la un prieten ca baiatul care ma place si il plac si eu vrea sa-mi faca un cadou de sarb.Sf.Valentin, >8- love struckdeci... vreau sa-i fac si eu o surpriza.laughingCe i-as putea cadona? va rog raspuns rapid praying {FundoI} rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| ChaseTheMonster a răspuns:

Heii.Pai ca sa fie un cadou foarte reusit ar trebui sa iei in seama ce-i place.Trebui sa fie ceva original si unic... Daca nu o sa ai nici o idee poti apela la clasicele cadouri inimioare, felicitari, accesorii etc.Bafta`!

5 răspunsuri:
| Andrusccaaa a răspuns:

Bine ai venit printre noi! Ii poti lua un tricou personalizat, o bratara cu numele lui / a tau, un ceas de mana, o rama cu poza ta, un parfum, o cana, un bibelou ceva, oricum gestul conteaza. Sper ca te-am ajutat! Bafta in continuare.

| Aiureeaaa a răspuns:

Pai asta depinde de ce ii place, poti sa ii iei o cana personalizata ca de exemplu, sunt foarte cautate

| AR1373 a răspuns:

Ai pute sa ii dai un pupic, o ciocolata si o cina romantica.

| Anytza17 a răspuns:

Depinde, adica daca te place ai puteai sa.i iei o pernutza cv in forma de inima pe care sa inprimi poza thawinkingsper ca te-am ajutat

| IdeiCadouri a răspuns:

Idei de Cadouri Online te ajuta sa alegi Cadoul Perfect http://ideidecadourionline.blogspot.com