| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si as vrea sa ma ajutati. Deci eu sunt in aceeasi clasa cu fostul meu iubit si este totul foarte naspa intre noi nu ne mai vorbim apropae deloc.(imi mai spune el cate o gluma si cam atat). Eu as vrea sa fim prieteni da nu stiu de el. (Adica suntem in acelasi grup de prieteni si ne vedem zilnic). El nu cred ca ma mai place si eu nu il mai plac asa ca am putea fi doar prieten. Cum ar trebui sa ma comport cu el ca sa ii dau de inteles ca vreau sa fim prieteni? Ofer funda! Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| AnonimaTimida a răspuns:

Doar fiti prieteni, nu trebuie sa te comporti nicicum. Vorbiti cand puteti si va vedeti cand o fii.
SI bunica avea o vorba, nu te caca aproape de casa ca pute.
Inseamna: nu iti face iubiti de la job, scoala, aproape de casa pentru ca va fi ciudat dupa ce se va termina.
Mai ales in perioada de liceu unde iti faci zece relatii.

| anonim_4396 explică (pentru AnonimaTimida):

Ok iti multumesc mult!