| BiBiIntraInAjutorPtTPU a întrebat:

Hey rasp urgent! In cateva zile ma intorc in Romania acum sunt in Italia ce as pute sa ii iau unui amic de 20 de ani asa ca un mic suvenir sa nu spuna ca nu i-am adus nimiclaughing ajutorr funda la primul raspuns si mai ales la cel ai bun:*

Răspuns Câştigător
| AlinaTha112 a răspuns:

O bratara, un tricou sau o sapca faina :*

3 răspunsuri:
| BloodyDress a răspuns:

Un tricou fain..baietilor le place astahappy

| PetricaBogdan a răspuns:

Adu.i si tu un magnet de frigiderhee hee care sa scrie Italia sau sa arate vreun peisaj frumosbig grin

| McTiti a răspuns:

Un breloc, o minge, o jucarie, o caciula cu ceva haios pe ea. Funda?!