| byaaaa a întrebat:

Hey!
Peste cateva zile una dintre prietenile mele cele mai bune se va intoarce din vacanta.Ca in fiecare vara a mers in Italia impreuna cu famila.Problema e ca de fiecare daca ea mi-a adus un suvenir, o mica atentie.straight face, iar eu nu prea i-am oferit nimicbig grin(eu fiind in tara pe tot parcursul verii). mentionez faptul ca e de religie pendicostala si parintii nu o lasa sa poarte bijuterii.

Ar fi normal sa-i ofer si eu un cadou?
Daca da, atunci ce sa-i iau?

Ms tare mult!

Răspuns Câştigător
| anncky a răspuns:

I.ai un CD cu trupa preferata sau cu film frumos
Un parfum
o felicitare
o trusa de machiaj happy.
sau un ruj, creion, fond de ten, oja etc
O rama foto
un bibelou amuzant
o jucarie (de plus- daca e mai copilaroaasa)
un tricou daca stii marimea
daca ai o poza cu tine si cu ea personalizeaza un tricou si poti sa scrii cu pixul p tricou o urarea sau niste statusuri de pritenii happy
\

2 răspunsuri:
| wsc a răspuns:

Salut! Asa ar fi normal sai duci si tu ceva! De ce nu-i ii cumperi un bibelou religios si un ceas de camera un parfum ceva! Bafta

| Lully_3323 a răspuns:

Gandeste-te mai intai la ceva simbolic, ceva care sa reflecte prietenia voastra.Cred ca am cam trecut de varsta in care facea lucruri de mana laughing.Sau daca aveti poze impreuna, le-ai putea edita, sa scrii BFF sau chestii de genu` si sa pui o poza intr-o rama amuzanta.Asta cel putin de data asta. Poate la anul gasesti altceva.big grin