| Runa100 a întrebat:

Hey! Se uita cineva la MESAJE DE DINCOLO? Da s-au Nu? Si ce parere aveti despre serial? Hmmmm? Curiozitatea a omorat mata dar cred ca o sa risc

7 răspunsuri:
| diana a răspuns:

Dahappy Imi place foarte mult.

| HardcoreCountry a răspuns:

Imi place la nebunie serialul si nu am pierdut nici un episod ma uit in fiecare duminica de la 18:05. love struck

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Ador acel seriallove strucklove struckE foarte tarelove struck
Xoxo; x

| Rukhsandra a răspuns:

Si eu ador serialu asta :X

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Da foarte misto serialul dar... din pacate cateodata nu am timp sa il vizionezbig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel tare chiar acum ma uit.

| gabi319 a răspuns:

Imi place serialul asta :X kiss