| FocusMood a întrebat:

Ce parere aveti despre "Mesaje de dincolo"? Se bazeaza pe ceva real sau...?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum zice Rebecca123 tongue Depinde de tine daca crezi in fantome sau nu tongue Eu sincer, cred happy. Chiar ca e un serial captivant laughing Imi place si mie mult :X Iubesc misterul :X

| Rebecca123 a răspuns:

Este un serial captivant insa nu se bazeaza pe ceva real neaparat..acum depinde de tine daca crezi in fantome sau nu dar stai calm nu exista happy

| Crissu3005 a răspuns:

Este un serial care te prinde dar nu cred ca se bazeaza pe ceva real. Oricum merita vazut, e diferit, plin de suspans si interesant.

| carmina13 a răspuns:

Buna. probabil ca toate serialele are un sambure de adevar in ele..acum nu se stie de unde au fost inspirati producatorii.eu una cred in fantome si in lumea de dincolo..acum depinde de fiecare ce crede si mai ales in ce credewinking