| FlaviaLove a întrebat:

V-ati uitat la mesaje de dincolo cand a fost pe protv? ce parere aveti despre serial?happy

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Da, m-am uitat şi mi s-a părut un serial destul de bun, numai că de la un moment dat a devenit complicat, cu Jim şi cu tot, şi nu am mai înţeles mare lucru. Dar per total, e foarte interesantă ideea.

| AG a răspuns:

Da, m-am uitat, si acum ma uit pe AXN. Mi se pare foarte tare serialulbig grin

| harciog a răspuns:

N-am nici o parere in schimb baiatul e innebunit dupa el si are numai 13 ani.Sa gindeasca mai mult decit mine?

| deutza_3149 a răspuns:

Da a fost super! Imi pare rau ca nu-l da si vara asta!

| Malinnaa a răspuns:

E super tare...dar s-a terminat, are doar 5 sezoane parcacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost acum vreo doi ani pe pro tv pe la 6 seara, si ma uitam in fiecare seara.Acum e pe AXN, sezonul 5 dar il poti vedea si pe vplay, dupa ce iti faci cont.
Oricum, foarte tare filmulhappy

| pisiqtza16 a răspuns:

Buna.e super filmul.dar il poti vedea si miercuri seara pe axn.e continuarea filmului si melinda are un baiattongue. sper ca ti-am fost de ajutor.

| marta_8513 a răspuns:

A fost super tare. Aceleaşi seriale le-a dat pe AXN. Acum a apărut un nou sezon în care Melinda are un băieţel. Ăsta se vede tot pe AXN da nu ştiu la ce oră.