| ChRoM a întrebat:

Hey stiti vreun program sau sa ii spun aplicatie ca nu prea stiu, infine cu care sa pot pune interfata de windows 7 pe XP asemanator cu Sever Remix, dar sa se vada si bara de sus transparenta (cand deschizi un fisier de exemplu )? A si nu vreau raspunsuri cu puneti windows 7 pentru ca nu imi place la el decat interfata.happy

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Tune Up Utilities 2009\customize windows\replace icons\visual style si poti aduce ce tema doresti.

| Bishop a răspuns:

N-ai nevoie de programe, iţi trebuie teme de windows 7.
http://www.google.ro/......tp?/search