| TheSeventhSin a întrebat:

Spuneti-mi si mie un program la modu' sa-mi fac monitorul (Care de si televizor) sa-mi pun un wallpaper static si live, gen sa se vada doar wallpaper-ul fara programe, fara bara de jos sau mai stiu eu ce.
Asemanator ca chestia aia cand ti se stinge ecranul dupa un timp la pc, stiti ca va arata ori negru ori bule sau mai stiu eu ce, in genul ala vreau un program.

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Tu doresti screensaver, uite aici cateva free http://newfreescreensavers.com/......15/date/pc