| Daviiiiiid a întrebat:

am incercat de nenumarate ori sa fac un cont pe www.thesims3.com... dar niciodata nu e bun "serialul cod" (la instalare iti cere un swrial cu care iti accepta conthul). daca e cineva care are cont pe the sims 3. sa imi spuna si mie ce cod a bagat. dar si cei care nu au cont si stiu serialul cod, pot sa imi spune! funda+vot!:x

1 răspuns:
| ScheißeBeMine a răspuns:

Serial code este in interiorul carcasei atunci cand cumperi jocul. Codul difera asa ca daca cineva a folosit serial code-ul nu il mai poate folosi altcineva, am si eu aceeasi problema, si eu mi-am facut cont fara serial code dar nu pot sa downloadez nimic.

Întrebări recente