| deea66 a întrebat:

Va rog. serialul cod. de la sims 3 vreau sa imi fac cont si imi cere serialul cod. am incercat vreo 3 si nici unul nu merge. funda cel care merge!

Răspuns Câştigător
| secret_2599 a răspuns:

Http://serials.ws/index.php Scrii in dreapta la search sims 3 si iti gaseste sute de seriale.

1 răspuns:
| BlondYAlex a răspuns:

Nu merge sa iti faci conte decat daca serialul este original. Fiind pagina oficiala nu va accepta seriale de pe internet. Daca ai macar un expansion pack original foloseste serialul de la ala