| MerishorLoveGirl a întrebat:

^_^
Am jucat adevar sau provocare cu prieteniiwinking si eu am ales adevar: `` este adevarat ca iti plk mai mult Galatiul decat Bucurestiul?`` eu am spus : DA
voua care va place mai mult si de ce?happy GALATI vs BUCURESTI

Răspuns Câştigător
| Gabriela343 a răspuns:

Pai,sincer,mai mult Galati.De ce? Pentru ca aici este o zona mai...nu stiu cum sa zic,nu este aglomerat,la fel ca in Bucuresti,este aer mai curat,fata de Bucuresti,dar si in Bucuresti, ai anumite avantajewinkingSunt mall`uri, magazine foarte multe...Nu stiu, mie imi plac aminadoua, dar ia`si dat Galatiului un punct in plushee hee

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Mi mi-e indiferent happy

| Nymphetamine a răspuns:

Nu imi place Bucurestiul.E plin de oameni needucati, impertinenti.Cunosc destul deci stiu ce vorbesc. In schimb galatenii sunt si ei putin infipti.Cam seamana cu bucurestenii, dar na... Ca loc turistic, as alege Bucuresti-ul!

| yonesss a răspuns:

Bucuresti. De ce? Pai aici am toti prietenii daca neam multa cu totii in Galati atunci mi-ar place mai mult Galatiul.