| ღAndrutzaღ a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Cum se fac poze de genul asta in Photoshop CS5? Va rog mult cine stie sa spuna sau daca este vreun tutorial pe net.
http://www.facebook.com/......media/set/
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| BandOfHorses a răspuns:

Acestea le fac in PhotoScape. Cauta fonturi, brushuri, borders.

| ღAndrutzaღ explică (pentru BandOfHorses):

Acea fata care le-a facut spune ca sunt in Photoshop. Exista un tutorial pe net care te invata cum? De unde pot lua font-uri, brush-uri si borders?

| BandOfHorses a răspuns (pentru ღAndrutzaღ):

De pe google, scrii doar download si font..., in photoshop e greu stiu din experienta si acele nu sunt facut in PS.

Întrebări recente