| AoiTori a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru :) Iubesc enorm trupa the gazette dar din pacate nu am niciun poster cu ei (ce fana mai sunt si eu). As vrea sa iau macar un poster cu aceasta trupa :(( asa ca va rog ajutati-ma! Spuneti-mi cum ar trebui sa fac rost de macar un poster.
P. S.:http://www.gopetition.com/......tures.html Semnati aceasta petitie va rog :)... poate ii aducem si in Romania

1 răspuns:
| Mihalcea_Alin_1998 a răspuns:

Google:poster the gazette buy si de acolo am vazut ca unul costa intre $4 si
$30