| AoiTori a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru :) Iubesc enorm trupa the gazette dar din pacate nu am niciun poster cu ei (ce fana mai sunt si eu). As vrea sa iau macar un poster cu aceasta trupa :(( asa ca va rog ajutati-ma! Spuneti-mi cum ar trebui sa fac rost de macar un poster. Dati-mi id-ul vostru printr-un mesaj privat.

P. S.:http://www.gopetition.com/petitions/bring-gazette-to-rom ania/signatures.html Semnati aceasta petitie va rog :)... poate ii aducem si in Romania

3 răspunsuri:
| DyaLove a răspuns:

Pai daca ai in calculator o poza cu ei trage`o la imprimanta de exemplu, pentru ca in reviste eu nu am auzit vreodata de postere cu ei.

| GabbyTeDdY a răspuns:

Hey, si eu sunt fana The Gazette si mi-am facut postere cu ei la un foto-shop si din in tamplare a auzit o prietena de a mea, care avea reviste Popcorn in. care erau postere. c

| GabbyTeDdY a răspuns:

Hey,si eu sunt fana The Gazette si am postere cu ei trase la imprimanta si date de o prietena de a mea dintr-o revista Popcorn.