| lily4 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru... as avea nevoie de tehnici pentru pictura, stiti voi prostii din alea : umbre, pictura in ulei, portrete etc. Desenez de aproape 2 ani dar mai am nevoie de experienta, ma puteti ajuta? ofer funda!

Răspuns Câştigător
| crissag a răspuns:

Buna Lily.
Este de apreciat ca iti urmezi si respecti talentul si ca vrei sa te dezvolti. :)
Eu predau si ore de pictura, anexe la cele de desen, iar daca vrei putem vorbi mai multe despre tehnici, idei, materiale direct pe e-mail. :)
meditatiiarhitectura.cg@gmail.com sau https://www.facebook.com/MeditatiiArhitectura.CG.
Mult succes in continuare. :)

| lily4 explică (pentru crissag):

Multumesc frumos, si da, o sa vreau sa vorbim, pe mine ma cheama lily.stoica@yahoo.com

7 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Trebuie sa iei cateva ore de meditatie, faceam si eu in liceu sincer nu le mai tin minte, am ramas doar cu desenele.
daca vrei sa imi pui niste intrebari, anunta-ma
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| lily4 explică (pentru SasNetRomania):

Ok

| lily4 explică (pentru SasNetRomania):

Pe mine ma cheama lily.stoica

| ryzoO0 a răspuns:

Repetitia este mama invataturii incearca sa pictezi cat mai mult si o sa prinzi experinta orienteazate catre un singur stil si perfectioneazal

| lily4 explică (pentru ryzoO0):

Merci mult

| iurascurobert a răspuns:

Incearca sa pictezi cat mai mult si o sa prinzi experinta orienteazate catre un singur stil si perfectioneazal :00