| Lil2828 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.
Deci, eu compun versuri si azi am gasit si un negativ potrivit pentru una din "creatiile" mele. Problema e ca nu stiu cum sa fac sa cant versurile alea si sa le pun peste negativul ala. Ma puteti ajuta? sad

Si ce program mi-ar trebui sa pot modifica unele chestii la o melodie si video-uri in general?
Astept un ajutor ceva. Va rog frumos. Ofer fundita :X

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Audacity te ajuta sa inregistrezi vocea prin microfon, sa imbini pozitivul cu negativul, sa modifici partea audio. Il gasesti pe net si dai si peste tutoriale despre soft.

| Lil2828 explică (pentru dannyel86):

Ai vreun link de unde il pot descarca daca te rog frumos? puppy dog eyes

| Lil2828 explică (pentru dannyel86):

Multumesc puppy dog eyes love struck