| ClausBBC a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Mi.am facut cont pe ask.fm si cand doresc sa intreb pe cineva, nu pot scrie mai mult de 300 de cuvinte si pe langa asta nu imi apare "iconita" aia unde pot sa pun poza. Ma puteti ajuta careva? VA rog mult. Se rasplateste!

Răspuns Câştigător
| emma12341 a răspuns:

Hei! Limita pentru întrebări este de 300 de litere, deci nu poţi scrie mai mult iar în întrebări nu poţi pune poze/ filmuleţe, doar la răspunsuri.
Numai bine.

| ClausBBC explică (pentru emma12341):

Am inteles. Multumesc frumos. Esti o scumpa :* Ai funda!

| emma12341 a răspuns (pentru ClausBBC):

Mulţumesc şi eu! big grin

4 răspunsuri:
| Andr3y007 a răspuns:

Pai 300 de cuvinte poate toata lumea, de fapt cred ca erau 300 litere
Si nu poti trimite o intrebare cu poza, poti raspunde cu poza si ai iconita in dreapta
Funda?

| ClausBBC explică (pentru Andr3y007):

Da da, greseala mea, 300 litere. Dar nu ii nicaieri iconita aia. Nu imi apare nici in dreapta nici in stanga. Nicaieri!