| Danyel129 a întrebat:

am o intrebare.La google chrome inainte imi aparea cand era o pagina in engleza sa mi-a traduca in romana dar acum la orice pagina in romana arata sa-mi traduca in engleza.De ce? Cine ma poate ajuta sa pun din nou sa-mi traduca din nou din engeza in romana?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Du-te la unelte(tools)->optiuni ->si aici la pagina de start pune linkul asta http://www.google.ro/ si o sa iti traduca din engleza in romana dupa aceea! Bafta!

| bistriteanul a răspuns:

Nu te mai strofoca cu Google Chrome, incearca Mozilla Firefox 4, e mult mai bun, ti-o spun din propria mea experienta! Lasa translate-urile, ca doar la scoala inveti engleza!

| Larisa a răspuns:

Buna in partea dreapta sus, la final sub steluta iti apare option.dai clic si caolo ai urm:always translate...si limba in care e, si never translate, apoi never translate for this site.dai clic pe never tranlate.o seara faina

| Larisa a răspuns:

In primul rand buna.sus sub steluta ai options, dai clic acolo apoi selecteaza never translate