| mcandr3y a întrebat:

Am si eu nevoie de cineva care stie engleza extraordinar de bine, sa imi traduca o fraza din romana in engleza dar nu pe google translator! Cine ma poate ajuta? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Andromedda a răspuns:

Scuze mi so blocat TPU.
In Moldova you will always find the most beautiful and interesting historical monuments, this place is fascinating you and it makes you come back here again and again.
happy

4 răspunsuri:
| BlackMan a răspuns:

Te ajut eu:*:*:*

| BlackMan a răspuns:

''In moldova vei gasi mereu cele mai frumoase si interesante monumente istorice, acest loc te fascineaza si te face sa te intorci din nou si din nou aici.'' MA bucur ca ti-am fost de ajutor... e f bine cum am tradus, nu-ti face griji.:*

| Andromedda a răspuns:

Eu stiu destul de binehee hee(nu extraordinar)spune-mi frazahappy

| crizantema a răspuns:

Ok, dupa aproape 12 ani de engleza sper sa nu ma fac de rusine(nu ca nu ar fi posibil). Care este fraza?