| Marius7222 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul..atunci cand stau pe el cate odata mi se blocheaza pc, practic imaginea nu mai merge nici o comanda si daca ascult muzica aceasta se intrerupe singura solutie fiind restartul. Cand aprind pc din nou imi apare o fereastra cu titlul "Windows has recovered from an unexpected shutdown"
In aceea fereastra scrie : Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Locale ID: 1033 si altele dar cred ca o sa ajunga asta la cunoscatori. DAU FUNDA PLS HELP

4 răspunsuri:
| InTeRacTive a răspuns:

Ce-a mai buna solutie este reinstalarea windowsului, chiar daca remediezii problema pe moment dupa catva timp va reaparea, reinstaleaza windowsul si ia-ti un antivirus bunhappy

| Ralucaaa6 a răspuns:

Pai daca stai pe el poti fi sigur ca se strica laughing
[Glumeam.]
Reinstaleaza`ti windows`ul si apoi ia`ti un antivirus bun( Kaspersky, zic eu), pentru ca altfel nu o sa scapi de asta...asa am patit si euwinking

| annaZz a răspuns:

Deci, ori ai memoria foarte incarcata, ori (cel mai probabil) ai virusi. Reinstaleaza sistemul (>> ai pasii aici http://mihai.amforum.net/t2-instalare-windows-xp-ghid )
si ia-ti un antivirus bun, eu am, de exemplu, nod32, si sunt multumita. Am avut aceeasi problema, nu am aflat nici acum de la ce, insa dupa ce am reinstalat windows-ul a mers ca nou! :) succeso

| xSilviax a răspuns:

Cred ca ai virusi si trebuie sa reinstalezi Window-ul sau ai prea multe programe si poze si muzica in el, mai sterge ce nu iti mai trebuie iar poze daca ai multe cu tine sau cu prieteni, familie etc, punele pe un CD, iar muzica poti sa asculti si pe Youtube etc. Cred ca asta e...