| Marius7222 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul..atunci cand stau pe el cate odata mi se blocheaza pc, practic imaginea nu mai merge nici o comanda si daca ascult muzica aceasta se intrerupe singura solutie fiind restartul. Cand aprind pc din nou imi apare o fereastra cu titlul "Windows has recovered from an unexpected shutdown"
In aceea fereastra scrie : Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Locale ID: 1033 si altele dar cred ca o sa ajunga asta la cunoscatori. DAU FUNDA PLS HELP

2 răspunsuri:
| Geojorjy a răspuns:

Verifica temperatura procesorului. un program bun este everest. iti da maimulte detalii. incearca sa il cureti de praf, sa ii pui pasta conductoare pe procesor daca ai temperatura ridicata

| iulia999 a răspuns:

Ar trebui sa-ti reinstalezi windosu.dar tot ce ai pe dekstop si nu e pus in my computer(adica ma refer la poze, programe, jocuri, videurii si deaste)vor disparea adica trebuie sa downaldezi din nou de pe internet sau cd si deaste