| DeeeutzaA a întrebat:

Am o problema nu stiu de pe ce site sa downloadez multi messenger...am incercat tot felul de variante si nu merge.Va rog sa ma ajutati

7 răspunsuri:
| JomelaMaya a răspuns:

Http://yahoo-multi-messenger.en.softonic.com/ incearca de aici eu de aici l-am luat si merge!

| mat31new a răspuns:

Fa asa: start > run > regedit > hkey_current_user > software > yahoo > pager > click dreapta pe test > new string value > (name) plural > click dreapta pe plural > modify > (value data) 2.

| DeeeutzaA explică (pentru mat31new):

Nu inteleg cum sa fac

| Rennata a răspuns:

Buna!:-*poti sa iei de pe net messinger 11 cel mai nou! uite un link! sper ca te-am ajutat! http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-8410726/ FUNDA? PLZZ!:((

| Babylonul a răspuns:

Se pare ca la primele cautari nu gasesti probabil siau bagat coada astea de la,, acta,, eu am kitul dar nu pot pune linkul sau sa til trimit gata descarcat bafta straight face

| MikyBaby a răspuns:

Uite, ti. l poti creea singura:

1. Intra in Start – All Programs – Accessories – Notepad.

2. Copiaza urmatorul cod:

Windows Registry Editor Version 5. 00
[HKEY_CURRENT_USERSoftwareyahoopagerTest]
"Plural"="1″

3.Salveaza.l -> File – Save ass…

4.La "File name:" pune ce doresti, urmat de extensia ". reg". De exemplu: multimess.reg

5. Iar la "Save as type" trebuie sa fie selectat "All Files".

Dupa asta intra in program. Va apare o fereastra cu "yes" sau "no", Apasa pe "yes".

Ti. a iesit?

| DeeeutzaA explică:

Toot nu mergesad