| s1ge123 a întrebat:

Am windows 7 si mi-am cumparat un wireless si a venit un baiat si mi la instalat cat eram la scoala. Cand m-am intors era plecat si am observat ca scrisul este pixelat, nu mai este cum era inainte si cand mut o pagina cu cursorul mouselui, se misca doar forma lui, si nu si pagina. Cum fac sa fie la fel cum era inainte, acum se vede chiar si in unele jocuri pixelat.

1 răspuns:
| valy_9268 a răspuns:

Probabil ti-a intrat in setarile placii video, daca ai placa video nVIDIA dai click dreapta pe desktop si dai click pe nVIDIA control panel, si dai apoi click pe Ajust image settings with prewiev si de acolo setezi imaginea intre calitate si intre performanta, sa fie la mijloc, sa fie balansat, dai aply si gata