| davidwarner a întrebat:

As vrea sa imi rapsunda doar cei care au si eu Sony Ericsson Vivaz. De unde luati jocuri si teme? Si de unde iau o varianta a Adobe Reader care sa mearga(imi zice ca a expirat). Nu ma prea pricep la telefon, dar vreau sa stiu sigur daca jocurile sau temele sau ce mai instalez pe el sunt sigure sa nu dauneze in vreun fel. Sper ca ma intelegeti, adica imi e frica sa nu il stric. Sper sa ma poata ajuta cineva.

4 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Daca te bate tehnologia si vrei sa il ti in rama de frica "sa nu il strici" atunci trebuia sa iti iei Nokia 1200. Pentru ca pari mai mult o persoana care vrea sa se mandreasca cu ce are [adica o fita], decat o persoana care stie ce face si are nevoie de un asemenea telefon. Citeste cartea de instructiuni cap coada si o sa te priecepi mai bine. Nu fi lenesa, mai bine citesti 10 minute decat sa te faci de ras.

| davidwarner explică:

Si daca citesc cartea de instructiuni imi dau site-uri cu jocuri? Asa faci tu? Scuza.ma ca nu vreau sa intalez tot ce gasesc pe net. Chiar nu inteleg persoanele care raspund la intrebari fara sa dea ăractic un raspuns. Nu prea ai ce face, nu?

| Liquify a răspuns (pentru davidwarner):

Nu, ma plictisesc. Scuza-ma ca iti dau sfaturi. Nu te pune nimeni sa intalezi toate prostiile.
Pe zedge.com gasesti tot ce ai nevoie totul compatibil 100% cu telefonul pentru ca iti alegi modelul pentru care vrei sa cauti.
Ca idee. Daca instalezi ceva ce nu e compatibil cu telefonul, cel mai rau lucru ce se intampla este ca nu merge jocul/tema. Nu ai ce sa strici instaland jocuri si teme.

| TheYonutz19 a răspuns:

Trebuie sa ai internet pe mobil daca ai intra pe google si scrie waptrick.dai in jos de tot si acolo iti arata o sageata in jos selecteaza-o pe mobil si intra in site acolo o sa iti arate muzica, jocuri, programe, video etc etc dai la jocuri si iti arata imaginea de la joc dai pe el si dai la descarcare sau dawland ..bafta