| anamarya2 a întrebat:

asta e o intrebare pentru cei ce citesc si isi cumpara revista cool girl :)
deci luna asta a aparut revista... si vreau sa mi-o iau dar doar daca are ceva despre justin bieber sau one direction deci este ceva despre ei? cu cine sunt posterele?
aici este un link cu o poza cu coperta revistei : http://blog.coolgirl.ro/......25x300.jpg
dau funda:)

3 răspunsuri:
| anamarya2 explică:

laughing dap... nu toti sunt fani straight face nici nu ma asteptem...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trazni-l-ar pe Justin Bieber sa il trazneasca!

| DeDeOneDirection a răspuns:

Are poster cu Harry si adresa lui:*