| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Decii, eu sunt o fana a revistei COOL girl, asa si ma intrebam cand a aparut revista pentru luna august la chioscuri si vreau sa stiu cat costa cool girl poster

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Cool girl a aparut 11 august costa 4, 9 lei cool poster a aparut in aceiasi data costa la fel vezi ca di 14 august apare o noua revita cool star

1 răspuns:
| teiube a răspuns:

11 august 2011 si costa 4, 9 lei vezi ca din 14 auguta apareo noua revita numita cool star coolo poster tot ata costa si a aprut pe 11 august