| Antonia1234 a întrebat:

Aveti niste idei de petrecere in pijamale? Bine,de fapt eu dorm la o prietena deci suntem doar doua.dar nu idei de genul.:,,bataie cu perne",, adevar si provocare"...mai nebune,neobisnuite, deosebite! DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Totul tine de voi, daca vreti activitati neobisnuite, deosebite, intr-un cuvant, de neuitat, totul tine de voi si sa stiti sa creati momentul, daca ma intelegi.
Degeaba spunem noi ca daca veti sta in cap va fi "wow", si voi sa faceti asta fara sa va simtiti deloc ok.
Puteti sa ascultati muzica, sa dansati, sa tipati, va uitati la filme, barfiti, va machiati un pe cealalta... totul tine de voi...

| Spitz10 a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagescdar nu o sa fie asa cum crezi tu.Adica te gandesti tu ca o sa fie bataie cu perne sau adevar si provocare dar pana la urma nu o sa o faceti.Eu cand dormeam la prietenul meu luam o sticla de pepsi si niste cipsuri cu gust arican si ne uitam la Wrestilg WWE.Sau puneam o plapuma pe jos si ne tranteam unu pe altu pe ea.Dar daca o sa stai sa te gandesti ce o sa vrei sa faci o sa fie naspa.Tot ce am ce faceam la el erau faze pe moment adica nu am stat sa ne gandim ce tare o sa fie si cum sa ne distram.Mai faceam glume ne enervam si din astea, astea nu se planuiesc.Dap mno poate e doar parerea mea.

| Butterfly02 a răspuns:

Ati putea sa:

-vorbiti despre baieti;
-va machiati;
-sa cautati chestii pe internet;
-sa va uitati la poze de cand erati mici, cu animale, poze amuzante(9gag);
-sa vedeti cine isi tine respiratia sau cine nu clipeste cel mai mult;
-desenati;
-compuneti poezii sau povesti;
-spuneti povesti infricosatoare;
-cantati;
-cuafati-va;
-faceti-va unghiile;
-mancati dulciuri si beti suc;
-ganditi-va la planuri pe viitor;
-dansati;
-face-ti parada modei;
-face-ti trucuri;
-face-ti karaoke;
-uitati-va la filme;
-ZBENGUITIVA!

Eu cam atatea stiu. happy
(Fundita? puppy dog eyes)

| 199609 a răspuns:

Lol...
Ce fac fetele des. vorbesc despre baieti.
va machiati una pe cealalnt..va bateti cu perne...
Sunati baieti si faceti baza..sau formati numere l vrajeala
Va povestiti ce at m-ai facut...

| liviumarius2013 a răspuns:

Un sfat bun Ar fi Sa mai chemati doi baieti si vor veni toate de la sinewinking. idei mai neobisnuite fiind doua fete singure ..neahh..nu stiu, baftawinking