| Andreea4002 a întrebat:

Hey!
Eu si o prietenă vrem sa dam o petrecere in pijamale. Dar nu prea stim ce sa facem. Idei?
( ceva mai iesit din comun, in afara de adevăr şi provocare, machiat, karaoke etc.)

Răspuns Câştigător
| vanilla80 a răspuns:

Dacă dorești tensiune, fă rost de lumănări, povesteștele colegelor despre Bloody Mary să le introduci frica prin conștient, apoi urmați ritualul de invocare specific legendei Bloody Mary, rămâi calmă, nu e reală dar crește tensiunea petrecerii suficient.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ziceti povesti de groaza sau jucati Am/N-am
Uitati-va la filme horror
Gatiti ceva

| anamariarot a răspuns:

Lasa, ma, fetele in pace. Tu cand erai mai mic nu te plictiseai de aceleasi chestii?

| anamariarot a răspuns:

Incercati whisper challenge