| Senorita2000 a întrebat:

Hey TPU.Azi vin niste prietene la mine si as vrea sa ne jucam ceva. Dar mentionez ca vom fi doar trei.Deci daca aveti ceva idei ce ne putem juca, mi le spuneti?

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

Hei,Alexa! va:puteti juca adevar,provocare sau procent,va puteti bate cu perne,puteti asculta muzica,puteti viziona un film,spuneti bancuri,va puteti juca baba oarba dar atentie! sa nu va raniti! mai puteti sa:cititi o revista, sa vorbiti despre colegii de clasa, daca sunteti adoloescente puteti merge la mall. distractie placuta!

3 răspunsuri:
| iGăust a răspuns:

Threesome? I mean lesbian threesome!

| alexionut a răspuns:

Chemati un baiat si faceti un foursome

| alexionut a răspuns:

Cred ca merge si un lesbian threesome