| Lorenik a întrebat:

Aveti ceva idei de jocuri pe care le putem juca pe la scoala pe afara? Dar nu de alea de copii de gradinita... avem cam 12-13 ani toti din clasa si nu stim ce sa jucam ca e asa de fain afara dar daca iesim nu avem ce face.nu avem ce juca. cele mai bune si mai interesante jocuri primesc fundita iar celelalte vot! V-am pupat si va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Floarea-floarea-se-deschide.Am inceput cu doo colege sa joc si in 5 minute eram 25.