| mafychokko05 a întrebat:

cine stie cu ce program se poate modifica o poza -in ce sens?- sa modific culoarea ochilor-culoare bluzei-culoare rochiei etc. am vazut ca multi pot schimba culorile de pe o poza. si nu ma refer la ea intreaga de ex este o poza cu mine cu o jacheta mov si vreau sa o fac verde.

Răspuns Câştigător
| JustRally a răspuns:

Photoshop e cel mai bun.
Daca nu stii sa umblii pe el ca intr-adevar e cam complicat, cauta pe youtube ca sunt tutoriale la program si te ajuta. Succes.

4 răspunsuri:
| Z0n a răspuns:

Adobe Photoshop

| cezzxd a răspuns:

PhotoInstrument si PhotoShop [ bine, mai sunt si altele da' astea le stiu eu.

| Rus_8917 a răspuns:

Photoshop

| paula_4238 a răspuns:

Photoshop happy