| madalinutza a întrebat:

cum pun google ca pagina de start?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| GiAnca a răspuns:

Ce browser ai?

| alexanonimu a răspuns:

Puneti google chrome si dai in dreapta ai trei liniute orizontale fix sub X-ul de unde il inchzi... dai acolo dai la setari
apoi la a-2-a chesti are titlu La pornire si bifezi Deschideți o anumită pagină sau un set de pagini. si apoi apesi pe Setati paginile si o sa-ti apara sa adaugi o pagina noua si pui acolo google.ro dai ok si gataa. fundabatting eyelashes?

| MareleLeneş a răspuns:

Daca ai Mozilla e simplu.Intrii pe browser, bara de sus unde gasesti File Edit View History etc...cauta si dai click pe Tools, dupa aceea intrii la options si ar trebui sa iti apara acolo Home page.Acolo dai paste la linkul de de la google si esti gata.