| MeridaOcean a întrebat:

Cum se folosesc culorile pastel? am vazut ca sunt ca niste batoane,ca sa zic asa, asemanatoare cu creta.merg si pe piele? funda.

2 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Cred ca te referi la cele cerate. nu, nu prea poti desena pe piele. sunt niste carioci speciale pentru desenat pe piele, nontoxice.(daca te referi la pielea hainelor... nu... nici pe aceea nu prea merg, acolo poti incerca uleiurile)

| BriosicaaaDark a răspuns:

Sincer, nu cred ca merg pe piele.Dar poti cumpara carioci speciale pentru piele, sau cele washable s-ar putea sa mearga.

Întrebări recente