| alexxa_7522 a întrebat:

Hey >TPU!:d< stie cineva dintre voi sa faca bratariile prieteniei cu nume?confused va rog lasati-mi id puppy dog eyes vostru daca stiti sa faceti ca imi trebuie urgent! :! funda love struck

Răspuns Câştigător
| UnZambetTeRog a răspuns:

Eu stiubatting eyelashes... da`mi tuh pe privat... pup dulcebig hug

1 răspuns:
| ?S????? a răspuns:

Hm pot sa iti dau alta idee? Eu si prietena mea cea mai buna avem bratari din melana impletite.big grineu i-am facut una ei si ea una mie.Si le legi la mana si iti pui o dorinta. se spune (e un obicei dein india) ca atunci cand bratara o sa-ti cada de pe mana ti se va indeplini dorinta pusabig grin.Gasesti asta pe YouTube cum sa faci bratari.big grin funda?big grin