| Onika_Oana_1996 a întrebat:

Buna,Sunt Oana si as vrea sa va int cv auziti care poate,si stie sa faca bratariile prieteniei sa-mi faca si mie cai dau banii pe ele da va rog sa fie o fta:X

Răspuns Câştigător
| Anca2012 a răspuns:

Buna! Eu stiu sa fac! Dar nu stiu daak le pot trimite mai bine nu vrei sa te invat?happy

| Onika_Oana_1996 explică (pentru Anca2012):

Ok dar nu stiu ca am fost sa imi iau ata si este foarte suptiresad

4 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ioi,şi dacă am scrot din dotare şi ştiu să fac?
PS: Nu mai scrie ca ultima semi-analfabetă cu "aidi" de mess.Nu îţi zic asta ca să îţi fac un bine să nu îţi mai şuteze profii câte un 4 în catalog, ci ca să pot înţelege ce vrei tu să zici.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Onika_Oana_1996):

...Okay,mai pe scurt: Învaţă să scrii, progenitură.