| Dianna_8523 a întrebat:

Va rog din suflet stie cineva foarte bine sa schimbe ochii in photoshop? Imi trebuie urgent big grin Ma pricep si eu cat de cat, dar vreau sa iasa foarte bine. Lasati-mi id-ul vostru si va promit ca am sa ma si revansez :* Va multumesc frumos. E URGENT sad

6 răspunsuri:
| asya a răspuns:

E mai usor pe www.taaz.com! Iti garantez

Răspuns utilizator avertizat
| heartgrenade a răspuns:

Stiu eu... trimite-mi id-ul tau pe privat daca vrei si iti zic cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Alin_Ionescu_1992 a răspuns:

Ai putea face o cerere aici : http://www.ro-sotw.com/forum/index.php?/forum/25-cereri/ Unde sa atasezi si poza.