| Aly64 a întrebat:

big hug
Vreau sa imi redecorez camera. Am deocamdata pe pereti postere cu paramore, pink, avril, eminem, evanescence.
Pe deasupra biroului sunt desene animate realizate de mine [blushing stiu ca e copilaresc, dar imi placehappy ]
Cand eram mai mica, faceam origami. Mi-am redescoperit pasiunea pentru origami. Am inceput sa fac "Alexander Swallowtail butterflys" si sa ii lipesc pe pereti (inlocuind posterele).
Ce altfel de origami as putea sa mai fac ca sa lipesc? [nici prea usoare, nici prea grele, care sa arate bine, sa fie mai "sensibile" gen.] incercati sa dati link la site cu diagrama sau mai bine cu video
Dau funda la cele care imi plac. >Promit:"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.origami.ro/Home.aspx Buna sper ca te ajuta are si tutoriale, digrame si alte linkuri cu origami din Romania sau alte tari si eu fac origami si m-a ajutat destul de mult.