| miyavi7 a întrebat:

Am colectii mari de postere. Spune-mi ce artist te intereseaza si iti trimit poze cu posterele respective. japonia7@yahoo.com

50cent,adrian mutu,akcent,anddreea balan,animal x,avril,david beckham,beyonce,rammstein,black eyed peas,blue,bsb,bon jovi,brad pitt,britney spears,depeche mode,enrique iglesias,eminem,ereway,evanescence,,green day,harry potter,him,johnny depp,justin timberlake,kelly clarkson,linkin park,madona,morandi,orlando bloom,o-zone,pussycat dolls,pink,rbd,rihanna,robbie williams,shakira,simplu,tokio hotel,the rasmus,cristina aguillera,naruto,thalia,miley cyrus,jonas,twilight, etc

Răspuns Câştigător
| tabby66 a răspuns:

Johnny depp...cel mai super.

| miyavi7 explică (pentru tabby66):

Te intereseaza postere vechi si noi cu el.pot trimite poze. japonia7@yahoo.com

| tabby66 a răspuns (pentru miyavi7):

Si vechi si noi... poti trimite pozele pe adresa de mess sau ceva? daca da sa-ti dau id-ul>?

| miyavi7 explică (pentru tabby66):

Mi-ar fi usor daca mi-ai da o adresa de mail, ca sa atasez pozele la document. ad mail a mea j aponia7@yahoo.com
mersi de raspuns

| miyavi7 explică (pentru tabby66):

Salut.mai vrei posterele jhonny depp. daca imi dai o adresa de mail, sau imi scrii pe japonia7@yahoo.com iti pot trimite poze. mersi

| tabby66 a răspuns (pentru miyavi7):

Uite adresa de mail...jeni_rotaru@yahoo.ro

9 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Si dc le dai daca ai colectie?happy

| miyavi7 explică (pentru OFetitsaRoz):

Nu mai am ce sa fac cu ele

| LetyArob a răspuns:

Heii....mai ai postere cu Thalia?

| antonia987654alina a răspuns:

Mai ai postere cu justin timberlake?