| debbieCrain a întrebat:

Ce parere aveti despre Avril Lavigne, Eminem si Paramore?

Funda!love struck

3 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Avril Lavinge a fost preferata mea de cand eram mica.Este originala, canta foarte bine.
Eminem:X:X:X.il ador pur si simplu.Este un rapper adevarat.Si-a construit intreaga viata pe muzica si a facut din viata lui o arta.
Paramore: Este o formatie superba.Pe langa muzica de buna calitate reusesc si sa iti transmita ceva.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Woow.ai bagat in aceeashi propozitzie artisti mei preferatzi :X:X:X
Pai Eminem este idolul meu, are niste melodii bestiale, vorbeste prin versurile lui love struck
Avril Lavigne este superba, inainte avea melodii mai "crazy", pe noul ei album are melodii mai mult de dragoste :X:X:X (cea mai perfecta combinatie :rock+versuri de iubire)
Paramore canta super bestial, mai ales melodia de la Twilight -Decode, ma linistete cand o ascult...:X:X:X
Bafta :*

| Scriitoarea a răspuns:

Sunt cei mmai Tari Artisti, mai ales Paramore.