| ingerasdulke15 a întrebat:

laughing daca intra 10 copii ( h cam 1, 70 si kg cam pana 60 ) sa zic intr-un opel astra + soferul ne opreste politia pana la padure e cam 30 km laughing laughing= ))

4 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Nu cred dar incearca sa bagi 2 in porbagaj ca sa fii sigurahappy

| Chio9 a răspuns:

Pai in fata urca soferul un copil pe scaunu din dreapta si inca unu jos intre picioare la cel din dreapta.
In spate poti lua jos bancheta si bagi 5 copii ca o sa fie loc iar in porbagaj mai bagi 2(asigurate ca nu-s claustrofobi, sau lasa porbagaju deschis si il sin ei cu mainile)

Noi am mers 7 in masina 5 normal in fata ceea ce-i permis si 2 in porbagaj(eu cu un prieten) cu porbagaju deschis ca sa intre aer dar il tineam noi cu mainile jos. mergeam la un chef intr-un sat..cand eram intre 2 sate ridicam porbagaju laughing cand intram in sat jos cu el. Chiar in satu cu chefu ce sa vezi politia ne opreste pentru depasirea limitei de viteza. cand am auzit tineam acolo de porbagaj pff laughing dar nu ne-o descoperit. s-a ales doar cu amenda pentru depasirea limitei de viteza.

Asa ca daca mergeti toti deodata va puneti frumusel centurile nuy mergi tare si cand, Doamne fereste vezi politie cel din fata se lasa jos iar in spate se lasa jos 2 si 3 raman normal ca si cum ar fi pe bancheta.

Bafta! Distractie placuta la padure.

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Nooo... laughing mai bagati vreo 5-6 laughing)

| Quellavogliadistareconte_Adm_1997 a răspuns:

Spera si nu te va prinde nimeni dar iti dau un sfat... mai lasa si pe acasa si te intorci din nou... asa nu mai risti

Întrebări recente