| anonim_4396 a întrebat:

:* de cand am telefon mereu am fost pe abonament,aproape de o luna mi-am luat o cartela Orange prepay si mi-am activat optiunea Orange Young,am bagat CNP etc,s-a activat, o folosesc,dar am cateva intrebari. Eu mai pot sa imi activez optiunea asta cu CNP si pe un alt numar? Vreau sa imi inlocuiesc si abonamentul cu cartela,si sa renunt la cartela actuala, dupa ce imi expira optiunea pot sa activez iar, pe alt numar, nu? astept raspun :* FUNDA

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
CNP-ul tau se poate folosi pentru activarea optiunii Orange Young pe un singur numar PrePay. Nu poti folosi acelasi CNP pe doua numere PrePay.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc pentru raspuns. Ce rol are CNP-ul? Doar pentru a confirma varsta? daca acea cartela s-a magnetizat si nu mai este buna ce se intampla cu CNP-ul?