| OtipaOarecare a întrebat:

De cand nu am mai trecut pe aici...
In primul rand, va urez Sarbatori Fericite tuturor, Craciunul sa va gaseasca bucurosi alaturi de cei dragi, sa fiti sanatosi si sa va distrati! :* :*

Acum, as vrea sa ma ajutati cu ceva. Cine imi da niste sugestii in legatura cu ce sa fac in a treia zi de Craciun?
Noaptea aceasta stau cu familia, maine imi petrec ziua cu cea mai buna prietena a mea, facem o mica petrecere >:-, dar a treia zi chiar nu stiu ce as putea face. thinking
Putin ajutor? :X

Răspuns Câştigător
| ProfDeMate a răspuns:

Multumim de urari! Si tie asemenea! Nu vreau sa par aluziv, dar merge inca o petrecere... sti tu: cui pe cui se scoate!
Pai ar fi in ordine cam asa: prima zi cu familia, a doua zi cu prietenii si ar urma logic a treia zi rezervata numai pentru tine. E o idee! Fa ceva numai pentru tine! Orice! Orice crezi ca iti va face placere sa iti reamintest tot anul! Cred ca asa e cel mai bine!
Fiind sigur ca vei face alegerea cea mai buna,
Prof De Mate

2 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

Craciun Fericit si tie, sa ai parte de tot ce-ti doresti!hee hee

P.S. Nu ai nevoie de ajutorul nimanui, fa exact ceea ce vrei tu sa faci!:p happy

| ProfDeMate a răspuns:

Si ce-ai facut totusi in cea de-a treia zi de Craciun?
Prof De Mate
mate. didactic@yahoo.com