| Slavic a întrebat:

Salut la toti am si eu o intrebare happy
Cum va simtiti de craciun?
Simtiti spiritul craciunului?
Va distrati impreuna cu familia?
Sarbatori Fericite Tuturor!

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Da simt o bucurie imensa, sunt fericita si in totii anii am petrecut Sarbatorile cu Familia si cei dragi mie.Craciun fericit si tie si multe bucurii sa-ti umple sufletul.happy

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sarbatori fericite si tie si tuturor.Fie ca Domnul sa ne implineaca aceste 2 lucruri foarte importante din viata fiecarui om :sanatate si fericire.Numai bine.

Eu mereu simt atmosfera de Craciun, e o atmosfera divina.

| Leea1234 a răspuns:

Ma simt fericita, si linistita!
sunt departe de tara, si de aceea nu am avut nici un colindator, dar am ascultat toata noaptea trecuta colinde, si asa mi-am alinat dorul de tara, si am simtit ca este CRACIUNUL!
mosul, a venit cu de toate pentru toti, mai ales pentru fiul meu (care nu a fost tocmai cuminte)! se pare ca mosul nu a luat in seama nazbatiile lui de copil de 4 ani, si daca el, l-a iertat, l-am iertat si noi!
ne asteapta o seara lunga, avem de gand sa mergem sa colindam romanii de pe aici, sa mergem in parcul de distractii etc.
desi ne distram pe cinste, acum de Craciun, cred ca simt cel mai tare, ca-mi lipseste romania!
mi-e dor de tara, dar asta este situatia, poate daca suntem sanatosi, la anul venim, acum doar ne amintim de sarbatorile de "acasa"!
CRACIUN FERICIT si tie, sa fii sanatos si fericit alaturi de toti cei dragi tie!
LA MULTI ANI!

| Ana_6509 a răspuns:

Cu riscul de a lua stupid iti spun ca Nu.Nu ma simt bine de Craciun, nu simt deloc spiritul Craciunului si nu ma distrez in familie pentru ca o am doar pe mama care chiar si in ziua de Craciun lucreaza. E ok? Nu, nu e ok...Sarbatori fericite si distractie placuta!

| Frozen a răspuns:

Sincer nu ma simt deloc fericit, nu stiu de ce...altadata era zapada din belsug,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Crăciun fericit și ție, în rest no comemnt!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-a tras ieri dimineata curentu si de atunci ma doare ochiu' sting de ma inebuneste. Nici sa dorm n-am putut straight face O fi ca n-am fost cuminte si ma tin mereu de shotii? laughing

| deblondabuddy7 a răspuns:

Buna!
craciun fericit si tie.
in rest nu coment.
pa, pa.