| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa urez fiecarui utilizator TPU un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si sa fiti sanatosi, fericiti si bucurosi iar cei care inca mai sunt la scoala note foarte mari big grin. Puuuup:*

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ms mult de tot Ana!love struckkiss
Deasemenea si eu iti doresc Sarbatori fericitelove struckSa fi sanatoasa, fericita si sa ti se indeplineasca orice dorinta!kiss

7 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Mersi la fel la toti de pe TPU. sarbatori fericite alaturi de cei dragi

| remus a răspuns:

Multumesc mult, doresc mult bine si sa-ti realizezi toate visele. La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si un mic colind ca sa ne mai "inmoaie" sufletele :X http://www.youtube.com/watch?v=9kVuFKLoAjA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

; x
Craciun fericit :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarbatori fericite si tie alaturi de cei dragi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scz yooo dar i-am dat-o inainte lu mumoasa sad...altadata o sa iti dau happy promit >big grin